04.06.2014

#Cristiane "Cyborg" Justino gościem specjalnym na Gali Fight Exclusive Night 3

Największa gwiazda kobiecych Mieszanych Sztuk Walki na świecie Cristiane "Cyborg" Justino przybędzie do Polski i będzie gościem honorowym gali Fight Exclusive Night 3. Impreza odbędzie się we Wrocławiu w dniu 28 czerwca. To niebywały sukces, iż po raz pierwszy udało się zaprosić do Polski gwiazdę tego formatu. 28-letnia brazylijska mistrzyni organizacji Strikeforce i Invicta, jest nie tylko niekwestionowanym numerem jeden kobiecego MMA, ale także wielką światową gwiazdą – znaną i szanowaną na całym świecie.

Cristiane Justino, znana wcześniej jako Santos z 14 stoczonych walk, aż 10 wygrała poprzez nokauty.Podopieczna trenera Rudimara Fedrigo z legendarnej brazylijskiej grupy Chute Boxe Academy, słynie zniezwykle agresywnego stylu walki, a wśród pokonanych przez nią zawodniczek znalazła się też była najlepsza amerykańska zawodniczka wagi piórkowej, Gina Carano i najlepsza europejska – Holenderka Marloes Coenen. „Cyborg” jest zawodniczką, której obawia się nawet aktualna mistrzyni UFC w wadze koguciej, Ronda Rousey, która odmówiła już kilka razy walki z nią.

Brazylijka nie tylko będzie gościem gali FEN 3, ale także przeprowadzi seminarium skierowane do osób trenujących Muay Thai, Kickboxingu i MMA we Wrocławiu. Na pewno spotka się to z niezwykle przychylnym przyjęciem środowisk Sztuk Walki.

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie podziękować klubowi Boi Team Wrocław i personalnie trenerowi Pawłowi Szubartowi za zaangażowanie i pomoc w doprowadzeniu do przyjazdu tak wielkiej gwiazdy do Polski.

Kibiców i fanów Sztuk Walki a także zawodników MMA serdecznie zapraszamy na spotkanie z gwiazdą i to zarówno na gali, jak też przed nią, bowiem Cristiane na specjalną prośbę przeprowadzi seminarium w dniu gali. Więcej szczegółów podamy wkrótce.  

Źródło: Materiały prasowe