30.05.2019

#Cztery mistrzowskie starcia

Kickboxing na najwyższym poziomie zawita do Centrum Sportu w Mysiadle. 1 czerwca odbędzie się gala "Lesznowola Kickboxing Fight II".

Popularność formuły K-1 Rules stale rośnie, a kibice są głodni atrakcyjnych walk, które stoją na wysokim poziomie. Z mistrzostw Europy z Bratysławy biało-czerwoni wrócili z trzema medalami, w tym złotym Kamili Bałandy. Po raz kolejny Polacy będą mogli udowodnić swój potencjał w listopadzie w Turcji, gdzie odbędą się mistrzostwa świata.

Na arenie krajowej odbywają się ciekawe gale, podczas których rodzą się kolejni mistrzowie. Ciężka praca w klubach weryfikowana jest podczas licznych wydarzeń. 1 czerwca w Mysiadle odbędzie się gala "Lesznowola Kickboxing Fight II", która zapowiada się interesująco z racji czterech walk o tytuły zawodowych mistrzów Polski. Trzy pojedynki odbędą się wśród seniorów w formule K-1. Po raz drugi o pas będzie walczył Arkadiusz Kaszuba (81kg). Zawodnik Rzeszowskiego Klubu Sportów Walki zdobył tytuł, ale nie miał okazji go bronić. W Mysiadle zmierzy się z Rafałem Kamińskim. Złą passę będzie chciał przerwać Paweł Józefowicz (67kg), który przegrał trzy walki z Kamilem Rościńskim. Wygrana w Mysiadle miałaby więc wyjątkowy smak. W trzeciej mistrzowskiej walce w kategorii -75kg spotkają się Daniel Kolasiński i Daniel Strzemiński. Czwarty pojedynek o tytuł odbędzie się w low kick w wadze +70kg. O młodzieżowe mistrzostwo Polski powalczą Justyna Ciborska i Katarzyna Tyl.

Nie zabraknie lokalnego akcentu. W wadze +91kg zaprezentuje się Mateusza Gola z TS Wiśniewski Team Lesznowola. Jego rywalem będzie reprezentant Wisły Sandomierz – Damian Zapart. W Mysiadle swoje pojedynki stoczą również m.in. Adrian Gunia z Dragona Starachowice, Mikołaj Kopaniszyn z Palestry Warszawa, Maciej Wyszyński z X Fight Piaseczno czy Krzysztof Górski z Polkonu Legnica.

W ubiegłym roku gala w Mysiadle cieszyła się dużym zainteresowaniem. Organizatorzy nie kryli zadowolenia z tego faktu. Tym razem dołożono również wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy poziom sportowy i nie zapomniane emocje. 1 czerwca o 19.00 zapraszamy do oglądania gali "Lesznowola Kickboxing Fight II" na antenie FighTime TV. Link do transmisji: https://fightime.pl/pl/video/live-lesznowola-kickboxing-fight-2/.

KM