23.10.2014

#Cztery Mistrzowskie walki z Monte Carlo – na żywo w telewizji FightKlub

Cztery mistrzowskie walki z Monte Carlo – na żywo w telewizji FightKlub.

Rzadko zdarza się, że na jednej gali mamy aż cztery pojedynki, które spokojnie mogłyby przewodzić czterem różnym imprezom jako arcyciekawe walki wieczoru. Właśnie tak obfite bokserskie menu czeka na nas w sobotę, 25 października kiedy to oczy bokserskiego świata skierują się na Salle des Etoiles w Monako.

Na ringu stanie w kategorii średniej – posiadacz pasa WBC Silver, Brytyjczyk Martin Murray, który podejmie byłego posiadacza tego tytułu, Włocha Domenico Spadę.

W innej, równie ciekawej walce o pas WBC Silver, z tym że w kategorii półciężkiej, będziemy mieli szansę podziwiać jednego z najgorętszych prospektów współczesnego pięściarstwa, Eleidera Alvareza. Przed 30-letnim Kolumbijczykiem mieszkającym w Kanadzie leży jednak trudne zadanie, gdyż jego rywalem w Monte Carlo będzie niepokonany w szesnastu pojedynkach reprezentant RPA, równie głodny wielkich sukcesów – Ryno Liebenberg.

Dla fanów niskich kategorii wagowych najważniejsza prawdopodobnie będzie walka w kategorii słomkowej. Drugi najlepszy pięściarz globu w tej kategorii, mistrz świata WBA Hekkie Budler skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem WBC, chińczykiem Xiongiem Zhao Zhongiem. Podczas gali zobaczymy jeszcze pojedynek o mistrzostwo świata w kategorii koguciej. O wakujący tytuł organizacji IBF staną niepokonany “El Matador” Randy Caballero oraz starający się wrócić na tron, Stuart Hall z Wielkiej Brytanii.

Zwiastun: [kod]

Galę z Monte Carlo pokaże na żywo wyłącznie telewizja FightKlub. Gorąco zapraszamy w sobotę 25 października od godziny 19:00!

źródło: materiały prasowe