31.10.2018

#DSF 18: 8 grudnia Tomasz Sarara debiutuje w federacji DSF Kickboxing Challenge!

W walce wieczoru gali DSF 18 w Ząbkach po raz pierwszy w federacji DSF Kickboxing Challenge wystąpi zawodowy mistrz świata wagi ciężkiej Tomasz Sarara. Krakowski fighter to żywa legenda polskiego kickboxingu i bez wątpienia jeden z największych wojowników, jakich można zobaczyć nad Wisłą. Nazwisko jego rywala zostanie podane na początku listopada.

W swoim ostatnim występie na Narodowej Gali Boksu w Warszawie 33-letni Sarara pokonał przed czasem Tomasa Moznego, zdobywając tytuł mistrza świata WKN. Zawodnik klubu TS Wisła ma także na koncie mistrzowskie tytuły federacji FEN oraz Celtic Gladiator. Teraz na jego celowniku znalazł się pas DSF Kickboxing Challenge. W królewskiej kategorii panuje obecnie mocarny Białorusin Piotr Romankiewicz, który w wielkim stylu pokonał m.in. Michała Turyńskiego oraz Dawida Żółtaszka.

– Czekałem na ten moment bardzo długo i możecie mi wierzyć, że będę w pełni gotowy. Idę po mistrzowski pas! – zapewnia niepokonany od ponad sześciu lat Tomasz Sarara, pogromca Daniela Omielańczuka, Niko Falina, Karola Celińskiego i Michała Turyńskiego.

Kolejne zestawienia gali DSF 18 będą ogłaszane w najbliższych dniach. Impreza odbędzie się 8 grudnia o godzinie 19:50. Strona wydarzenia na Facebooku >>>