09.05.2017

#Emocje w oktagonie, czyli gala FEN 17 [KONKURS]

12 maja w Gdynia Arena odbędzie się gala FEN 17: Baltic Storm. Mocna karta walka ma być gwarantem ogromnych emocji. Chcesz przeżyć je z bliska? Nic prostszego! Weź udział w naszym konkursie, w którym do wygrania osiem pojedynczych wejściówek na galę FEN 17.

Organizacja Fight Exclusive Night nie zwalnia tempa. To już trzecia tegoroczna gala FEN. Wcześniejsze odbyły się w Lubinie i w Warszawie.

Mocna karta walk

Fight Exclusive Night stara się oferować widzom różnorodność, dlatego organizacja postawiła na rywalizację w MMA i K-1. W karcie walk pojawiają się coraz ciekawsze nazwiska, które są gwarantem wspaniałego widowiska.

12 maja w pojedynku wieczoru zobaczymy Kamila Łebkowskiego, który zmierzy się Caio Machado. 29-letni Polak stoczył dwie walki dla FEN. W debiucie decyzją sędziów pokonał Piotra Hallmanna, a w Warszawie uległ Gabrielowi Silvie. Caio Machado to ogromny talent brazylijskiego MMA, któremu znawcy wróżą przyszłość w UFC. Wygrał 10 z 13 walk. Rodzimej publiczności będzie mógł się zaprezentować Piotr Hallmann. W ostatnich pięciu walkach 29-latek odniósł tylko jedno zwycięstwo. Były zawodnik UFC zrobi wszystko, aby triumfować w Gdyni. Jego rywalem będzie Patryk Nowak.

W K-1 zobaczymy Radosława Paczuskiego (85kg). Na FEN 16 zawodnik z Warszawy poradził sobie z Georgem Daviesem. W Gdyni Polak zmierzy się z silnym Menno Van Roosmalenem. Holender ma w pamięci porażkę z Dawidem Kasperskim, której doznał jesienią ubiegłego roku. W ostatnim występie 26-latek znokutował Steve'a Beirę. Ciekawie zapowiada się starcie Marcina Szredera z Arturem Bizewskim. Będzie to drugie spotkanie kickboxerów. Na gali FEN 13 lepszy okazał się Bizewski. Występy obu zawodników można było śledzić podczas marcowej gali w Warszawie. Szreder pewnie wypunktował Ayataka Yahsima, z kolei Bizewski przegrał z Arkadiuszem Wrzoskiem.

12 maja kibice będą świadkami rywalizacji w oktagonie, który zastąpi klatkoring.

Karta walk gali FEN 17: Baltic Storm:

MMA 66 kg: Kamil Łebkowski vs. Caio Machado
MMA 120 kg: Michał Wlazło vs. Martin Chudej
MMA 93 kg: Michał Oleksiejczuk vs. Ricardo Nosiglia
K-1 85 kg: Radosław Paczuski vs. Menno Van Roosmalen
MMA 70 kg: Piotr Hallmann vs. Patryk Nowak
K-1 70 kg: Jarosław Daschke vs. Robert Rajewski
K-1 95 kg: Marcin Szreder vs. Artur Bizewski
K-1 120 kg: Kryspin Kalski vs. Mateusz Łazowski
MMA 66 kg: Aleksander Georgas vs. Jakub Kowalewicz
MMA 84 kg: Aleksander Rychlik vs. Bartosz Leśko
MMA 77 kg: Ireneusz Szydłowski vs. Dmitrij Borsuk
K-1 70 kg: Alan Kwieciński vs. Kamil Mateja
MMA 77 kg: Damian Tarabasz vs. Adam Brzezowski

KONKURS!

Chcesz z bliska śledzić rywalizację na gali FEN 17? Nic prostszego! Zapraszamy do udziału w naszym konkursie! Wystarczy, że 9 maja o godz. 16.00 wyślesz maila na adres: k.malkinski@marklaw.pl, a w treści podasz imię, nazwisko i numer telefonów. W puli mamy osiem pojedynczych wejściówek. O zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Konkurs rozstrzygnięty – bilety zostały rozdane.

KM