07.03.2017

#Fight Expert Magazine w salonach Empik oraz w punktach Ruch, Relay i Inmedio od 31 marca!

„FightExpert Magazine” w kwietniu wraca na polski rynek prasowy. Wznowione wydanie naszego dwumiesięcznika będzie dostępne w salonach Empik oraz w punktach Ruch, Relay i Inmedio od 31 marca!

Gwiazdami okładki zbliżającego się wydania zostali zawodnicy historycznej gali KSW Colosseum, a w środku znajdziecie typy i analizy walk zbliżającej się gali na PGE Narodowym, wywiad z Arianą Lipski oraz tekst o historii rozwoju krajowego potentata.

W najnowszego wydaniu magazynu znajdziecie również sporo ciekawych wywiadów, między innymi z Damianem Stasiakiem walczącym dla UFC, Łukaszem Pławeckim walczącym dla Glory oraz Paulem Daley’em występującym obecnie w Bellatorze. Do tego będziecie mogli zapoznać się ze spojrzeniem Andrzeja Kościelskiego na pracę trenera, a także przeczytać podsumowanie obecności polskich zawodników w UFC.

W magazynie nie zabraknie także innych interesujących treści. Będziecie mogli poszerzyć wiedzę z zakresu uszkodzeń więzadła krzyżowego oraz poznać znaczenie wody dla ludzkiego organizmu. Całość dopełnią techniki BJJ od Adama Wardzińskiego i ćwiczenia stójkowe prezentowane przez Karolinę Kowalkiewicz i Łukasza Zaborowskiego.
Na nasze łamy powrócą również zdjęcia przepięknych, polskich Ring Girls, a dla wszystkich czytelników przewidzieliśmy również konkurs z nagrodami.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego stoiska na Forum MMA 25 marca na stadionie PGE Narodowym.