12.07.2014

#Fight Nights Battle of Moscow 16 – podsumowanie

Piątkowy wieczór zakończył się dla Michała Andryszaka (12, 4) przegraną. Został on znokautowany przez Konstantina Erokhina (7, 1) w 32 sekundzie walki. Polak otrzymał mocny lewy sierpowy i kilka ciosów kończących w parterze. Rosjanin może na swoje konto dopisać szóste już zwycięstwo przez nokaut.

Analizując statystyki Konstantina już od początku można było zauważyć, że ta walka dla polskiego zawodnika będzie jednym z trudniejszych starć. Z pewnościa po tej walce nasz rodak musi znaleźć jeszcze większą motywację do treningów, aby w przyszłości pokonać Rosjanina.

Walkę wieczoru wygrał Brett Rogers (16, 8) z Magomedem Malikovem (7, 3).
Magomed w 2 rundzie (1:42) wyprowadził kopnięcie Amerykaninowi na udo i w tym momencie Rosjanin doznał kontuzji. Jak się okazało Malikov ma pękniętą kość piszczelowa. Walka była bardzo ciekawa i z pewnością każdy, kto ją oglądał chciałby, aby się skończyła inaczej niż przerwaniem meczu z powodu tego uderzenia, ponieważ obaj zawodnicy mogą pochwalić się umiejętnościami technicznymi na wysokim poziomie, których niestety nie dało się obejrzeć, podczas tego pojedynku.

Nie obyło się bez błyskawicznych rozstrzygnięć. Najkrótsza walka trwała 6 sekund a rozegrana została przez Grachika AEngibaryana i Viktora Montesa. Grachik wygrał tę walkę przez high kick'a wraz z uderzeniami, co doprowadziło do bezsprzecznego nokautu Viktora.

POZOSTAŁE WYNIKI WALK:
Mikhail Mokhnatkin pokonał Pavla Tretyakova
Alexey Kunchenko pokonał Felipe Nsue
Akhmed Aliev pokonał Pavla Nikolaenyę
Magomed Magomedov pokonał Alexey’a Shapovalova
Grachik Engibaryan pokonał Viktora Montesa
Mavlidin Khaibulaev pokonał Rakhmana Dudaeva
Ramazan Kurbanismailov vs. Alexey Polpudnikov – remis
Marif Piraev vs. Luiz Cado Simon – remis

Michał Kubacki