30.10.2014

#Gala Monster Brawl, Cage Warriors, Judo Grand Slam na żywo w telewizji Fightklub

Gala Monster Brawl, Cage Warriors, Judo Grand Slam 

Przed nami halloweenowa gala “Monster Brawl”.

W nocy z czwartku na piątek o godzinie 02:00 (powtórka piątek o 14:30) zapraszamy na kolejną imprezę grupy słynnego Oscara de la Hoyi. Tym razem zawodnicy “Złotego Chłopca” uatrakcyjnią kibicom w Plymouth święto Halloween, prezentując swoje umiejętności na gali “Monster Brawl”. W walce wieczoru na ring po rocznej przerwie powróci ulubieniec irlandzkich kibiców Danny O’Connor. Leworęczny bokser mieszkający na co dzień w Framingham w Massachusetts zmierzy się z Andrew Farmerem z Virginii. Pojedynek zaplanowano w limicie kategorii lekkopółśredniej na 10 rund.

Cage Warriors 73 już w sobotę!

Po blisko rocznej przerwie organizacja Cage Warriors powraca do Newcastle. Kibice zebrani w hali Metro Radio Arena oraz przed telewizorami obejrzą 14 zawodowych pojedynków, w tym jedną walkę z udziałem kobiet. Gala została podzielona na dwie części. Na transmisję pierwszej zapraszamy już od godziny 19:00. Druga część rozpocznie się natomiast od godziny 22:00. 
W walce wieczoru znany polskim kibicom Curt Warburton (13-5) postara się odebrać pas mistrzowski obecnemu mistrzowi, Stevenowi Ray’owi (15-5). W jednej z walk karty głównej wystąpi Polak, Marcin Lasota (8-0), który zmierzy się z Brett’em Caswell’em (5-1). Dla Polaka będzie to drugi występ na galach brytyjskiej organizacji. W debiucie w spektakularnym stylu odprawił Rumuna Paula Marina (8-4), poddając go w trzeciej minucie pierwszej rundy. Teraz naprzeciwko zawodnika Gracie Barra Łódź stanie mniej doświadczony Anglik. Kolejne efektowne zwycięstwo z pewnością przybliżyłoby łodzianina do walki o mistrzowski pas Cage Warriors.

Judo Grand Slam, Abu Dhabi
 
Nasz ekspert judo Krzysztof Wiłkomirski wraca do kadry Polski. Od piątku do niedzieli biało-czerwoni w silnym składzie powalczą w prestiżowym Grand Slamie w Abu Dhabi. Transmisje codziennie od godziny 14:00.
Polskich kibiców czekają wielkie emocje. W składzie reprezentacji na Grand Slam jest aż 13 zawodniczek i zawodników: -52 kg Karolina Pieńkowska. -52 kg Agata Perenc, -57 kg Arleta Podolak, -63 kg Agata Ozdoba, -70 kg Katarzyna Kłys, -78 kg Daria Pogorzelec (2 tygodnie temu wygrała Grand Prix w Taszkencie), -78 kg Katarzyna Furmanek, +78 kg Joanna Jaworska; -66 kg Paweł Zagrodnik, -73 kg Krzysztof Wiłkomirski, -81 kg Łukasz Błach, -81 kg Jakub Kubieniec, +100 kg Maciej Sarnacki.

Tego nie można przegapić!""

Źródło: Materiały prasowe