29.05.2014

#Gala PROMMAC: Po prostu walcz! na żywo w Polsacie Sport

Organizacja PROMMAC rozpoczęła współpracę z Polsatem Sport. Dzięki temu czerwcowa gala PROMMAC: Po prostu walcz!, która odbędzie się w Lublinie będzie transmitowana na żywo. Wszyscy fani MMA, którzy nie dadzą rady osobiście pojawić się w hali im. Stanisława Niedzieli, przy alejach Zygmuntowskich 4, będą mogli uczestniczyć w tym niesamowitym widowisku dzięki transmisji telewizyjnej.

PROMMAC: Po prostu walcz! będzie składał się z turnieju amatorskiego w wybranych kategoriach wagowych oraz z walk zawodowych. Tak więc na wszystkich sympatyków MMA czeka niesamowite widowisko. Współpraca z Polsat Sport otwiera przed nami szereg nowych możliwości, a wszystkim fanom MMA pozwoli na żywo podziwiać walki, które w opinii wielu osób mogłyby śmiało znaleźć się na rozpiskach największych gal – komentuje Dalius Kubylis, prezes Zarządu PROMMAC. Organizacja konsekwentnie realizuje swoje plany mówiące o rozwoju i propagowaniu MMA, a dzięki współpracy z największą telewizją sportową w Polsce skala realizowanych działań jest imponująca. Szczegóły transmisji zostaną niebawem podane przez organizatorów, ale warto już teraz wpisać datę lubelskiej gali do kalendarza. Sprzedaż biletów ruszyła za pośrednictwem portalu eventim.pl, gdzie można je kupić już od 30 zł.


O PROMMAC Sp. z o.o.

Firma PROMMAC Sp. z o.o. (Professional MMA Challenge) powstała w Krakowie w grudniu 2013 roku. Założycielami są Dalius Kubylis oraz Marek Batko – pasjonaci sportów walki. Jej celem jest promocja, rozwijanie i upowszechnianie MMA jako sportu, w którym liczy się profesjonalizm, zachowania fair play i bezpieczeństwo zawodników. Do czołowych zawodników występujących w barwach PROMMAC należą: Tomasz Drwal, pierwszy Polak walczący w UFC, Michał Kita, jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej oraz Mariusz Cieśliński, mistrz świata w boksie tajskim. Pozostali to głównie młodzi, ale już znani i utytułowani zawodnicy o ogromnych sportowych ambicjach. www.prommac.pl

Źródło: Materiały prasowe