23.06.2016

#Gorący sobotni wieczór

Gala Champions Fight Night Round 4 w Kościerzynie już w najbliższą sobotę 25 czerwca. W hali sportowej Sokolnia czeka nas dziesięć wyjątkowych walk. Rywalizację będzie można śledzić na antenie telewizji FighTime. Zapraszamy serdecznie!

Organizatorem gali jest KS Champion. W akcji zaprezentują się zawodnicy wspomnianego klubu oraz przedstawiciele m.in. Cocoro Łódź, Legii Warszawa czy OUR Team Poznań. Czy zawodnicy Championa będą gościnni?

Pierwszy pas mistrzowski

Szykuje się dziesięć ciekawych walk, w tym dziewięć kickboxerskich na zasadach K-1 oraz jedna bokserska. Organizatorzy podkreślają, że gala z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością oraz zainteresowaniem. 

Organizatorzy przygotowali aż dwa dania główne wieczoru. Zgodnie z kulturą wypada zacząć od pań. Kamila Bałanda, trenująca w Championie pod okiem trenera Bogdana Bliźniaka, zmierzy się z Agatą Piechowicz z Legii Warszawa. Pojedynek budzi dodatkowe emocje, gdyż jest to starcie o pierwszy pas mistrza Champion's Fight Night. Zawodniczki dołożą wszelkich starań, aby rywalizacja stała na wysokim poziomie. 

Kamila Bałanda nie raz pokazała, że jest klasową zawodniczką. W tym roku wywalczyła mistrzostwo Polski w formule low-kick i triumfowała w Pucharze Świata w Budapeszcie. O sukcesach Bałandy można mówić godzinami. Zawodniczka Championa prezentuje się znakomicie na krajowym i międzynarodowym poziomie. Agata Piechowicz z pewnością szanuje rywalkę, ale na pewno przed nią nie uklęknie. Reprezentująca barwy Legii zawodniczka w tym roku wywalczyła srebrny medal w 65kg w mistrzostwach Polski w formule full-contact. Piechowicz dwa lata temu była o krok od tytułu mistrzyni świata juniorek. W Rimini przegrała tylko z Elif Aybike Benli.

Wysoki poziom rywalizacji gwarantuje starcie Jacka Rzepeckiego i Jarosława Daschke. Zawodnik Our Team Poznań jest aktualnym brązowym mistrzostw Polski. W tym roku Rzepecki zaprezentował się m.in. podczas Extra Gali Sportów Walki Poznań Fight Night, gdzie w kategorii 73kg po upływie dwudziestu czterech sekund znokautował Rafała Siedleckiego. Podczas mistrzostw Polski low kick w 2015 roku zawodnik z Poznania spotkał się z fighterem z Gdańska w finale 67kg. Lepszy okazał się Daschke, który na koncie ma wiele tytułów mistrzowskich.  

Kto jeszcze wystąpi w Kościerzynie?

W walce bokserskiej zmierzą się Łukasz Roznerski z Championa i Szymon Stachowiak z Boks Chojnice. Pozostałe pojedynki w K-1. Tomasz Krakowiak reprezentujący Championa postara się o triumf w starciu z Łukaszem Baczkowskim. Krystian Miszta zmierzy się z Patrykiem Domańskim, a Piotr Jelak z Pawłem Meksiakiem. Zaprezentują się również panie, czyli Olimpia Podolska i Paulina Maja. Karol Król z Orunia Fight spotka się z Mateuszem Stachulskim z Pelplin Wierzyca. Jakub Topka podejmie Erika Kozłowskiego, a Kuba Albin stoczy pojedynek z Sebastianem Sochą.

KM