12.10.2018

#Granda Pro – Lucky 7: Miller vs. Wojtas

Granda Pro odsłania kolejne karty gali, która 27 października odbędzie się w warszawskiej Arenie Ursynów. W bardzo interesującym pojedynku MMA naprzeciw siebie stanie dwóch zawodników kategorii koguciej – Sylwester Miller i Igor Wojtas.

Sylwester Miller to weteran gal Granda Pro dla którego starcie z Wojtasem na Granda Pro – Lucky 7 będzie już szóstym starciem dla stołecznej organizacji i dziewiąty zawodowy pojedynek w karierze. Jego aktualny bilans to sześć zwycięstw (wszystkie przez poddania) i tylko dwie porażki. Trenujący w Legia Fight Club, pod okiem Jakuba Zawadzkiego zawodnik będzie chciał podtrzymać pasmo trzech zwycięstw, które czyni go niepokonanym od ponad roku.

Igor Wojtas to zawodnik Aliant Gold Team z zawodowym rekordem siedmiu zwycięstw i pięciu przegranych. Dwudziestotrzylatek o pseudonimie „Gucio” swoją ostatnią walkę toczył kilka tygodni temu na gali Armia Fight Night, gdzie musiał uznać wyższość swojego oponenta. Pojedynek z Millerem będzie dla niego szansą powrotu na zwycięski szlak i przerwanie passy triumfów rywala.

Pojedynek Miller vs. Wojtas została zakontraktowany na trzy, pięciominutowe rundy w kategorii koguciej, do 61 kilogramów.

Ganda Pro – Lucky 7

Data: 27 października

Miejsce: Arena Ursynów (Warszawa)

Walki: K-1 i MMA

Bilety: www.eventim.pl