04.04.2017

#Groźne kobiety zaprezentują się w Poznaniu

Mówi się, że kobiety są łagodne, ale potrafią pokazać „pazurki”. Najlepszym dowodem są gale organizacji Ladies Fight Night, która szykuje się do kolejnego wydarzenia. Już 8 kwietnia w Poznaniu odbędzie się 11 emocjonujących walk. W starciu wieczoru Katarzyna Lubońska spotka się z Nubią Nascimento.

MMA i K-1 w najlepszym wydaniu. LFN stawia na młode i głodne sukcesów zawodniczki, ale skupia również doświadczone, utytułowane oraz klasowe fighterki. 

Kolejne gwiazdy

Tym, którzy interesują się MMA nie trzeba przedstawiać Katarzyny Lubońskiej. 24-latka ma za sobą występy na galach KSW. Organizacja Ladies Fight Night może pochwalić się kolejnym mocnym nazwiskiem. W pojedynku na zasadach K-1 zaprezentuje się Kamila Bałanda, która ma na swoim koncie wiele tytułów mistrzyni Polski i kilkanaście zawodowych walk. – Cały czas walczymy o jak najlepsze zawodniczki. Dołączyły do nas tak utalentowane zawodniczki jak Katarzyna Lubońska czy Kamila Bałanda, co niezwykle nas cieszy. Liczymy na bardzo dobre walki – mówi FighTime.pl Łukasz Chmal, prezes Ladies Fight Night.

8 kwietnia organizacja zawita do Poznania. Gala Ladies Fight Night „Five Points” to 11 wyjątkowych pojedynków, w których nie zabraknie efektownych ciosów. Ciekawie zapowiada się starcie w K-1 pomiędzy Judytą Rymarzak a doświadczoną Lucią Krajcović. Zawodowe debiuty zaliczą Agnieszka Szmitowska i Angelika Szczerańska. W Poznaniu dojdzie do najcięższego pojedynku kobiet w K-1 w Europie. W klatkoringu w kategorii +78kg zmierzą się Paulina Bieć i Niemka Mary Anne Kieper.

Dotychczasowe gale LFN pokazały, że piękne kobiety potrafią walczyć na wysokim poziomie. – Nie chodzi o urodę. Staramy się dobierać zawodniczki pod względem poziomu sportowego. Dokładnie analizujemy ilość i jakość walk, sprawdzamy każdą fighterkę, żeby poziom naszych gal był jak najwyższy. Zawsze stawiamy na zacięte walki. Dobieramy zawodniczki pod względem umiejętności i staramy się, by w klatkoringu LFN spotykały się równe rywalki, bo wtedy walki są ciekawe i nieprzewidywalne – wyjaśnia Chmal.

Z myślą o kibicach

Organizacja Ladies Fight Night chce dostarczyć kibicom przepyszne danie. Co warto zaznaczyć, nie wystawia rachunku. Wejściówki na galę są darmowe! Wystarczy zarezerwować bilet i na żywo można śledzić zmagania czołowych zawodniczek MMA i K-1 w Polsce. – Mamy świadomość, że domowy budżet nie jest z gumy. Chcemy, aby nasze gale mogła oglądać jak największa liczba kibiców. To pasjonaci, którzy żyją walkami i stwarzamy im możliwość darmowych wejściówek na nasze wydarzenia. Dzięki temu możemy dotrzeć do dużej liczby widzów. Zasięg ostatniej gali  przekroczył milion osób a na samym Facebooku oglądało nas live prawie 300 tysięcy. Środki pozyskujemy od sponsorów, co pozwala stworzyć kibicom możliwość oglądania gal za darmo. Zgodnie z powiedzeniem, wilk syty i owca cała – tłumaczy prezes LFN.

Karta walk gali LFN „Five Points”:

MMA 57 kg: Katarzyna Lubońska (4-2-0) vs Nubia Nascimento (2-2-1)
K-1 50 kg: Hanna Gujwan (2-1-0) vs Natalia Leciejewska (0-0-0)
K-1 56 kg: Małgorzata Dymus (4-3-0) vs Meryem Uslu (42-10-1)
MMA 52 kg: Sylwia Juśkiewicz (5-4-0) vs Liudmila Pylypchak (2-3-0)
K-1 78 kg: Paulina Bieć (1-0-0) vs Mary Anne Kieper (1-0-0)
MMA 61 kg: Katarzyna Sadura (2-2-0) vs Suvi Salmimies (6-3-1)
K1 63,5 kg: Kamila Bałanda (10-1-0) vs Marta Gusztab (1-1-0)
MMA 61 kg: Talita De Oliveira (4-1-0) vs Irena Racz (4-6-2)
K-1 56 kg: Judyta Rymarzak (2-1-0) vs Lucia Krajcovic (19-8-0)
MMA 57 kg: Katarzyna Biegajło (1-1-0) vs Valerie Domergue (1-2-0)
K-1 67 kg: Agnieszka Szmitowska (0-0-0) vs Angelika Szczepańska (0-0-0)

KM