04.04.2014

#KSW27 – Cage Time: Łukasz Chlewicki podpisał kontrakt i wystąpi na majowej gali

Kolejne wzmocnienie dywizji lekkiej Federacji KSW stało się faktem. Wczoraj w siedzibie Federacji KSW kontrakt podpisał numer sześć polskiego rankingu wagi lekkiej, utytułowany judoka – Łukasz Chlewicki.

Popularny Sasza to posiadacz czarnego pasa w judo, były zawodnik Kadry Polski juniorów i seniorów i wielokrotny medalista zawodów judo w różnych kategoriach wiekowych. W formule MMA walczy od 2004 roku. W 2005 roku brał udział w trzeciej gali Konfrontacji Sztuk Walki, gdzie zmierzył się z turniejowym mistrzem Jackiem Buczko. Od tego czasu Chlewicki stoczył dwanaście zawodowych pojedynków z takimi zawodnikami jak m.in. Demian Maia, Vitor Nobrega czy Paul Daley. Jego aktualny rekord w profesjonalnym MMA to jedenaście zwycięstw i trzy przegrane.
 
Łukasz Chlewicki będzie jednym z tych zawodników, których będziemy mogli oglądać już 17 maja podczas gali KSW27 – Cage Time w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot. Pojedynek z jego udziałem odbędzie się w limicie wagowym do – 70 kilogramów i będzie jednym z dwóch w dodatkowej karcie walk.