04.10.2018

#Kuźnia walecznych talentów

Wielkimi krokami zbliża się XVIII Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Gala odbędzie się 6 października w hali WOSiR w Wyszkowie.

Wydarzenie zapowiadane jest jako wielkie sportowe święto. Kurpiowska Kuźnia Mistrzów ma być ucztą pełną emocjonujących pojedynków. Kibice będą mogli podziwiać walki bokserskie, K-1 oraz MMA. Głównym wydarzeniem będzie starcie Daniela Bralewskiego i Karola Łasiewickiego, którzy stoczą bój o pas mistrza Ziemi Kurpiowskiej (91kg, K-1). Jak zawsze na Kuźni nie zabraknie emocjonującej rywalizacji klubowej. Z pewnością iskry posypią się w starciu Filipa Pham Honga (Legia Warszawa) i Tomasza Stępińskiego (Palestra Warszawa).

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów stale się rozwija i promuje kolejnych zawodników. Niektórzy mieli okazję rywalizować na galach DSF Kickboxing Challenge, a także zagranicą – Piotr Trześniewski w King of Kings. – Kurpiowska Kuźnia Mistrzów to wydarzenie z charakterem, które stopniowo rozwijamy. Uważam, że ciężką pracą doszliśmy do wysokiej poziomu i mamy określoną renomę. Nie robimy wszystkiego dla rozgłosu. Dla nas liczymy się sport i charakter. Aby zawodnicy mogli się rozwijać. Stawiamy na lokalnych, często młodych fighterów, żeby dać im szansę na posmakowanie zawodowstwa. To procentuje w przyszłości, ponieważ Kurpiowska Kuźnia Mistrzów wykształciła wielu dobrych zawodników – wyjaśnia nam Paweł Deluga, jeden z organizatorów Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów.

Warto poświęcić uwagę najbliższej gali, aby lepiej poznać Kurpiowską Kuźnię Mistrzów. – Najbliższa gala to potwierdzenie tego, że stawiamy na młodych, głodnych sukcesu zawodników, ale i dobrych wojowników. Wierzę, że 6 października emocje sięgną zenitu. Szykuje się świetne sportowe widowisko – zapowiada Paweł Deluga.

XVIII Kurpiowska Kuźnia Mistrzów:

Walka o pas Mistrza Ziemi Kurpiowskiej (91kg K-1):  Daniel Bralewski (Gim KUŹNIA Wyszków) – Karol Łasiewicki (Fight Academy Ostrołęka)

Walki wieczoru (75kg K-1): Daniel Strzemiński(Akademia Lwa Wwy) – Bartosz Guz (Fight Gym Lublin)

Super Fight (69kg boks): Tomasz Stępiński (Palestra Warszawa) – Filip Pham Hong (KB Legia Warszawa)

76kg MMA: Karol Zduńczyk (Fenix Fight Club Waw) – Cezary Sarnowski (KSW CFG Waw)

75kg boks: Rafał Majewski (Żoliborska Szkoła Boksu) – Adam Łopiałło (Łuczek Boks Giżycko)

Walka otwarcia (91kg K-1): Marcin Rojek (Gim Kuźnia Wyszków) – Blażej Sarnacki(Gim Kuźnia Wyszków)

KM