21.02.2021

#Marcin Najman vs Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce. Przede wszystkim jednak to showman z wyszukanym poczuciem humoru, który często zadaje swoim gościom niewygodne pytania. W jego programie brali już udział m.in Mistrz Świata UFC Jan Błachowicz, Joanna Jędrzejczyk, Marcin ,,Różal" Różański i wielu wielu innych znanych i bardziej lub mniej lubianych. 
Program ,,Kuba Wojewódzki" jest niezwykle kontrowersyjny stąd pewnie udział Marcina Najmana sportowca którego również śmiało możemy zaliczyć do osobowości medialnych. 
Jak będzie wyglądać ich pierwsze face to face przed tym starciem? Sama jestem ciekawa, wszystkich którzy dzielą ze mną tę ciekawość zapraszam już w najbliższy wtorek na antenę TVN o godzinie 22:30. 
Nie mogło zabraknąć również trash talk, ale mamy go już dawno za sobą. Kuba często porównywał pewne zachowania swoich gości do Najmana, robił to ze swoim  oryginalnie ironicznym uśmiechem na ustach.
Jak będzie wyglądać ich walka na słowa? Zobaczymy już niebawem, póki co atmosferę podkręca autor programu na swoich mediach społecznościowych robiąc sobie zdjęcie z programową Wodziankom, która jest ubrana w popularną niebieską kurtkę ,,Najmanówkę", a pod fotografią widnieje takie zaproszenie na program: ,,Jest monodram Krystyny Jandy #białabluzka, jest koncert aktorski Janusza Gajosa w filmie #żółtyszalik. A ja zapraszam Was na spektakl."

Autor: Anna Kalinowicz

Foto: FanPage Marcin Najman