02.08.2017

#Mass Attack – polecany produkt na rozwój masy mieśniowej

W sklepach specjalizujących się w sprzedaży suplementów diety i odżywek dla sportowców można odnaleźć wiele produktów, które mają wspomóc budowanie masy mięśniowej. Jednak nie wszystkie z nich są godne uwagi – np. zawierają jeden składnik lub mają nieodpowiednio dobrane proporcje. Swoją uwagę lepiej skierować ku produktom, które kompleksowo wspierają organizm w czasie dużego wysiłku takich, jakim jest np. Mass Attack – jeden z najnowszych i chętnie polecanych przez specjalistów suplement diety na rozwój masy mięśniowej.

Dlaczego warto wybrać Mass Attack?

Mass Attack jest suplementem diety, który został stworzony przede wszystkim z myślą o osobach, które poważnie podchodzą do budowania masy mięśniowej, np. chcą brać udział w zawodach kulturystycznych. Z produktu mogą korzystać również pełnoletnie osoby, które chcą rozpocząć przygodę z bardziej wymagającymi ćwiczeniami, które wiążą się z dużym wysiłkiem i wycieczeniem organizmu. Szczególnie polecany jest dla osób, których treningi są krótkie, ale intensywne.

Skład produktu został dobrany w taki sposób, aby kompleksowo dopowiadać na potrzeby organizmu. Znajdują się w nim składniki, które przede wszystkim wspomagają rozbudowę mięśni i tworzenie nowych struktur mięśniowych (odpowiednio dobrane grupy aminokwasów), ale w Mass Attack można znaleźć również składniki wspomagające regenerację organizmu po treningu (np. witamina B12), czy chroniące mięśnie i stawy przed degeneracją lub kontuzja w czasie ćwiczeń (np. hydrolizowany kolagen czy witamina E). Odpowiednio dobrane proporcje w tym preparacje pozwalają na uzyskanie optymalnych efektów. Trzeba jednak pamiętać o tym, że najlepsze efekty w budowaniu masy mięśniowej uzyska się przy odpowiednim połączeniu treningów, stosowanych suplementów diety i przygotowaniu zbilansowanej diety. W tym celu najlepiej zwrócić się o poradę do trenera lub dietetyka.

Jak należy stosować suplement diety wspomagający budowanie masy mięśniowej Mass Attack?

Producent zaleca stosowanie 5 miarek produktu (około 50 gram) na 220 ml wody lub mleka. Taką ilość proszku należy dokładnie wymieszać z płynem. Do przygotowania napoju najlepiej użyć shakera, przy pomocy którego łatwo rozprowadzi się proszek bez powstania grudek. Zaleca się picie tak przygotowanego roztworu około 15 minut po zakończonym treningu. Co istotne, zaleca się także przyjmowanie suplementu diety również w dniach, kiedy trening się nie odbywa. Produkt jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i najlepiej stosować go po konsultacji z trenerem i dietetykiem. Wówczas najlepiej suplement diety przyjąć pomiędzy posiłkami. Warto też pamiętać o odpowiednim przechowywaniu produktu – po jego otwarciu należy trzymać je szczelnie zabezpieczone w temperaturze nieprzekraczającej 25 stopni Celsjusza.