01.10.2019

#Mistrzostwa Warszawy w Kickboxingu

Jesienią po raz pierwszy w historii odbędą się Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Kick-boxingu. W dniach 9-10 listopada br. zawodnicy będą rywalizować w dwóch formułach: ringowej i na planszach. Dla seniorów i seniorek przygotowano zmagania w najtwardszej formule tj. K-1 Rules. Młodsi uczestnicy, w wieku 10-15 lat powalczą o prymat w Stolicy w formule Pointfighting.

Za organizację zawodów odpowiada Karol Łada (trener i twórca Warszawskiej Grandy) oraz Polski Związek Kick-boxingu. Partnerami tego przedsięwzięcia są Legia Fight Club oraz Ninja Academy Warszawa.

Na pierwszy dzień Mistrzostw zaplanowano rejestrację zawodników oraz konferencję prasową z organizatorami w budynku Hali Torwar, na ul. Łazienkowskiej 6. Po godzinie 16 tego samego dnia w siedzibie Legia Fight Club (również Torwar) rozpoczną się walki eliminacyjne.

Drugiego dnia tj. w niedzielę 10 listopada zawody przeniosą się na halę Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Wola przy ul. Redutowej 37. Od godzin porannych rozpoczną się walki kadetów oraz kolejne tury pojedynków seniorów i seniorek. Finały i dekorację zwycięzców zaplanowano na godziny późno-popołudniowe.

Do walki o tytuł Mistrza Warszawy przystąpić mogą zawodnicy i kluby z całej Polski oraz zza granicy- również Ci, nie będący członkami Polskiego Związku Kick-boxingu. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez System Obsługi Imprez na stronie PZKB.

Link do wydarzenia na facebook:

https://www.facebook.com/events/601222850403762/

Komunikat organizacyjny:

http://pzkickboxing.pl/soi/169,i,mistrzostwa,warszawy,kickboxingu,formule,k,seniorow,pf,kadetow,warszawa.html

Link do zgłoszeń:

http://pzkickboxing.pl/soi/zgloszenie/169

Karol Łada: 730-005-225 , karollada.wwa@gmail.com