09.10.2018

#Mistrzowski pojedynek na „Granda Pro – Lucky 7” już 27 października!

Po raz kolejny w Warszawie, po raz kolejny w Arenie Ursynów, czyli Granda Pro powraca! Kolejna odsłona, która w tytule mieć będzie „Lucky 7” zapowiada się bardzo interesująco z wielu względów. Fani sportów walki będą mogli obejrzeć pojedynki w dwóch formułach – MMA i K-1, a główną atrakcją tego sportowego spektaklu będzie mistrzowski bój o pas Międzynarodowego Mistrza Organizacji ISKA w wadze ciężkiej pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem i Vladimirem Toktasynovem.

Arkadiusz Wrzosek to bezwątpienia, aktualnie jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w formule K-1 w Polsce. Na swoim koncie posiada tytuły m.in. mistrza organizacji Fight Exclusive Night, amatorskiego mistrza K-1 Global, mistrza europy Muay Thai organizacji IFMA, a także liczne tytuły krajowe w Muay Thai, kickboxingu i Sanda. Podczas październikowej gali Granda Pro – Lucky 7 stoczy swoją trzecią walkę dla stołecznej organizacji. Pierwszy pojedynek stoczył w 2017 roku, gdzie pokonał Kaia Duraka przez techniczny nokaut, zaś druga walka, po kontrowersyjnym werdykcie sędziów została uznana jako nie odbyta.

Wrzosek, który przebudował swój sztab szkoleniowy ostatnimi czasy zadebiutował również na zawodowym ringu jako pięściarz. W walce toczonej na dystansie czterech rund pokonał na punkty reprezentanta Kongo, Saida Kasongo. Teraz powraca do swojej koronnej dyscypliny i czeka go nie lada wyzwanie.

Vladimir Toktasynov, albo jak kto woli Tok to Rosjanin, który na stałe osiedlił się w niemieckim Duisburgu. Jego zawodowy rekord w formule K-1 to 49 zwycięstw (19 przez KO) i 12 porażek. I tutaj należy wspomnieć, że toczył boje nie z byle kim, bo naprawdę topowymi zawodnikami. Trenujący w Amrani Palace Gym  reprezentant Rosji w swojej zawodniczej karierze próbował sił również w boksie oraz MMA, lecz bez większych sukcesów.

Obaj zawodnicy solidnie przygotowują się do tego pojedynku, bo stawką jest nie byle co, a wspomniany wcześniej już pas Międzynarodowego Mistrza ISKA jednej z najbardziej prestiżowych organizacji na świecie. Kto przywłaszczy sobie to trofeum? Młody, rządny sukcesów Polak, a może stary, ringowy wyjadacz z Rosji? Przekonamy się już 27 października.

Na karcie walk październikowego wydarzenia będzie można zobaczyć również m.in. Aleksandrę Rolę (formuła MMA), Dawida Nowaka (formuła MMA), Patryka Małeckiego (formuła K-1), a także powracającego do starów w formule MMA, znanego z gal KSW, Wojciecha Orłowskiego. Z kim skrzyżują rękawice i jak wyglądać będzie kompletna karta walk dowiemy się już za kilka dni.

Granda Pro 7 – Lucky

Data: 27 października 2018

Miejsce: Arena Ursynów w Warszawie

Pojedynki: w formule K-1 i MMA

Bilety: już wkrótce na www.eventim.pl