#O nas

Fightime to zespół ludzi z pasją, którzy postanowili wspólnie stworzyć miejsce, gdzie każdy miłośnik sportów walki znajdzie najciekawsze informacje na temat swoich ulubionych dyscyplin i obejrzy materiały video w jakości telewizyjnej. Nie ograniczamy się do jednej sztuki walki chcemy natomiast łączyć wszystkich, dla których sport to sposób na życie i aktywne spędzanie wolnego czasu.

Wywodzimy się z różnych środowisk sportowych i znamy sztuki walki od podstaw. Wylewaliśmy siódme poty na treningach, krzyżowaliśmy rękawice podczas zawodowych i amatorskich walk, wiemy jakie uczucia towarzyszą zwycięstwu ale nie obcy jest nam także smak porażki.

Właśnie tymi emocjami chcemy dzielić się z naszymi widzami. Połączyliśmy wiedzę marketingową z miłością do sztuk walki i staramy się pokazać współczesnemu widzowi, żądającemu multimedialnego przekazu w czasie rzeczywistym dostępnym na ekranie monitora, tabletu i komórki, jak pasjonujące mogą być odpowiednio pokazane starcia najlepszych zawodników świata.

#

Wiemy, że profesjonalna realizacja telewizyjna jest w stanie oddać wszystkie emocje i charakter dyscypliny,
dlatego zaufaliśmy zespołowi realizacyjnemu STREFAM.TV

Natomiast wysoki poziom sportowych wydarzeń organizowanych przez naszych Partnerów biznesowych przyciąga do nas szerokie grono odbiorców. Także otwarty i nieograniczony kanał dystrybucji jakim jest Internet pozwala na dotarcie do zainteresowanych i wiernych widzów.

Kilkudziesięcio milionowa oglądalność transmisji live oraz podobne wartości osiągane podczas retransmisji zawodów potwierdzają, że mieliśmy rację. Zadowolenie i zaufanie naszych widzów dają nam natomiast ogromną satysfakcję i pozytywnie nas nakręcają.