13.12.2016

#Ruszyła sprzedaż biletów na FEN 16 Warsaw Reloaded

FEN 16 Warsaw Reloaded – pod taką nazwą federacja Fight Exclusive Night zorganizuje 11 marca na Torwarze swoją drugą przyszłoroczną galę MMA i K-1. Bilety na to wydarzenie można już kupować w serwisach Eventim.pl oraz KupBilet.pl.

Karta walk gali FEN 16 Warsaw Reloaded będzie wyjątkowo mocna – wiosną na Torwarze wystąpi czołówka polskich zawodników MMA i K-1 oraz świetni fighterzy zza granicy. W walce wieczoru ponownie zobaczymy jednego z najlepszych piórkowych europejskiego MMA, niepokonanego od blisko czterech lat Kamila „Bombę” Łebkowskiego (15-4), który postara się do jedenastu przedłużyć swoją imponującą serię zwycięstw z rzędu. W Warszawie wystąpią również aktualni mistrzowie organizacji w tej formule – Francuz Davy Gallon (15-5-2), posiadacz pasa w kategorii półśredniej, oraz Przemysław „Polish Bear” Mysiala (20-9-1), zdobywca tytułu w wadze półciężkiej.

Kibiców czekają także pojedynki MMA z udziałem byłego fightera UFC Pawła „Plastinho” Pawlaka (11-3), Marcina Naruszczki (17-5-1), który od października 2015 roku wygrał pięć kolejnych walk, oraz Pawła Żelazowskiego (9-2), który na poprzednich galach FEN odniósł dwa efektowne zwycięstwa przed czasem. Trzeci raz w Fight Exclusive Night walczyć będzie też jeden z największych showmanów organizacji, zdobywca Pucharu Europy WAKO w K-1, Pucharu Europy WAKO w kickboxing low-kick i złotego medalu Polish Open – Marcin Szreder (4-1).

Bilety na FEN 16 Warsaw Reloaded można już kupować online w serwisach Eventim.pl oraz KupBilet.pl, a także u zawodników walczących na gali. Zamówienia na bilety VIP oraz zamówienia grupowe można składać pod numerem tel. 601 877 229.

FEN 16 Warsaw Reloaded to drugie zawody Fight Exclusive Night w Warszawie. Poprzednia, stojąca na bardzo wysokim poziomie gala FEN 11 Warsaw Time zgromadziła na trybunach Torwaru komplet publiczności. Kibice obejrzeli wówczas m.in. fantastyczną walkę o pas Romana Szymańskiego z Marianem Ziółkowskim, efektowne zwycięstwa przez TKO Tyberiusza Kowalczyka z Akopem Szostakiem i Marcina Naruszczki z Rafałem Haratykiem oraz zakończony ekstra rundą zacięty pojedynek Arkadiusza Wrzoska z Niko Falinem. Sądząc po już ogłoszonych nazwiskach, wiosną 2017 roku fanów sportów walki czeka w stolicy równie emocjonujące widowisko.

FEN