26.02.2017

#Rywal Radosława Paczuskiego jutro w magazynie Puncher

Radosław Paczuski, który na gali FEN 16 Warsaw Reloaded zadebiutuje w organizacji Fight Exclusive Night, będzie jednym z gości jutrzejszego magazynu Puncher. Podczas programu kibice poznają nazwisko zawodnika, z którym aktualny mistrz świata K-1 Global zmierzy się 11 marca na Torwarze.

24-letni Radosław Paczuski to jeden z najbardziej utalentowanych i ambitnych zawodników kickboxingu i muay thai młodego pokolenia w Polsce. Reprezentant warszawskiego Uniq Fight Club jest multimedalistą mistrzostw Polski i członkiem kadry narodowej w obu tych dyscyplinach sportu. W październiku ubiegłego roku odniósł największy jak dotychczas swój sukces na arenie międzynarodowej, sięgając po pas mistrza K-1 Global w kategorii -85 kg – w obu turniejowych walkach znokautował swoich przeciwników kolanem na głowę. Wcześniej trzykrotnie wywalczył kickbokserski Puchar Świata WAKO oraz wicemistrzostwo Europy i brązowy medal w Pucharze Świata federacji IFMA w muay thai. Paczuski wygrywał już z takimi znakomitymi zawodnikami, jak Adrian Valentin, Karolis Liukaitis czy Khasan Khaliev. W sumie w amatorskim ringu stoczył 94 walki, doznając w nich zaledwie 8 porażek. Jako zawodowiec w formule K-1 walczył 15 razy, wygrywając 13 pojedynków – porażek doznał jedynie w starciach z numerem 1 na świecie Arturem Kyshenko oraz doświadczonym Constantinem Tutu.

Jutrzejszy odcinek magazynu Puncher będzie można obejrzeć na żywo w stacji Polsat Sport News. Program rozpocznie się o godz. 20.

FEN