04.08.2014

#Sergey Kovalev vs Blake Caparello w walce o mistrzostwo świata w kategorii półciężkiej! – FIGHTKLUB

6 sierpnia (środa) od godziny 22:30 FIGHTKLUB pokaże kolejną galę z kultowego cyklu „HBO Boxing After Dark”. Tym razem będzie to prawdziwa gratka dla fanów pięściarstwa na najwyższym poziomie. W pojedynku o mistrzostwo świata WBO w kategorii półciężkiej, jeden z najmocniej bijących bokserów ostatnich lat, Sergey „Krusher” Kovalev (24-0, 22 KO) stanie naprzeciw niepokonanego mańkuta z Australii, Blake’a „IL Capo” Caparello (19-0-1, 6 KO). Pojedynek odbędzie się w Revel Resort w amerykańskim Atlantic City.

W trzeciej obronie mistrzowskiego tytułu rywalem Sergeya będzie niepokonany Australijczyk Blake Caparello. Na jego koncie jak do tej pory były głównie zwycięstwa z wypalonym pretendentem Allanem Greenem i tylko niezłym Elvirem Muriqim. Caparello nie miał jeszcze okazji na pokazanie wszystkiego co potrafi, ale też nigdy nie trafił na tak mocnego przeciwnika jakim jest Kovalev.

Caparello ma większy zasięg, jest wyższy, potrafi naprawdę dobrze „boksować” i bardzo sprawnie porusza się na nogach. To dobre cechy w walce z nastawionym ofensywnie Kovalev, czy jednak rzemiosło Caparello wystarczy, aby pokonać Mistrza? Przekonamy się już wkrótce. Premiera gali z Atlantic City w FightKlubie w najbliższą środę od godziny 22:30.

ZAPRASZAMY!

[kod]