27.05.2020

#Tańsze PPV

Dobra informacja dla tych, którzy tęsknią za MMA. Organizacja KSW obniżyła cenę pay per view na najbliższą galę. Za możliwość obejrzenia wydarzenia zapłacimy 29 zł. Podobnie w przypadku gali FEN 28.

Czekamy i odliczamy czas do wydarzeń, za którymi przez ponad dwa miesiące zdążyliśmy się stęsknić. Brakuje nam sportowych emocji i efektownych walk. Przypomnijmy, gala KSW 52 w Gliwicach miała miejsce 7 grudnia 2019 roku. W akcji zaprezentowali się m.in. Scott Askham, Mamed Khalidov, Damian Janikowski, Szymon Kołecki czy Salahdine Parnasse. Z kolei 18 stycznia w Szczecinie odbyła się gala FEN 27. Wystąpili na niej m.in. Mateusz Rębecki, Marcin Parcheta, Kamil Gniadek czy Adam Kowalski.

Niebawem poznamy szczegóły dotyczące gali KSW 53. Wiadomo, że organizacja podjęła decyzją o obniżeniu ceny za PPV. Dotychczas trzeba było zapłacić 40 zł, teraz 11 zł mniej. – Ostatnie miesiące pokazały nam wszystkim, że trzeba dbać o ludzi wokół siebie, a szczególnie tych bliskich. Dla KSW najbliżsi są fani, dlatego chcemy dać Wam coś od siebie w tych trudnych czasach i obniżamy cenę PPV na nadchodzącą galę! – poinformowała federacja KSW. Pozostaje czekać na zestawienia gali. Mówi się o dwóch pojedynkach mistrzowskich podczas KSW 53.

Warto również wspomnieć, że na pokładzie organizacji Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego zameldowali się dwaj nowi zawodnicy. Kontrakty z KSW podpisali Mateusz Legierski i Andrzej Grzebyk.

13 czerwca odbędzie się gala FEN 28. – Cena ppv gali FEN 28 będzie wynosić 29 pln – poinformował prezes federacji Paweł Jóźwiak. Karta walk wygląda niezwykle ciekawie. Podczas wydarzenia do czwartej obrony mistrzowskiego pasa w kategorii lekkiej stanie Mateusz Rębecki. Jego rywalem będzie Fabiano Silva. O tytuł w wadze lekkiej powalczą Szymon Bajor i Oli Thompson. W organizacji zadebiutuje Krystian Pudzianowski.

Fot. zdjęcie poglądowe

KM