19.07.2014

#UFC FIGHT NIGHT: 46 DUBLIN

Już dziś – 19 lipca 2014 r. – w Dublinie odbędzie się gala UFC. Udział w niej weźmie 20 zawodników, co gwarantuje nam rozegranie 10 emocjonujących pojedynków. Walkę wieczoru odbędzie się pomiędzy Conorem McGregorem (14, 2) i Diego Brandao (18, 9).

Conor McGregor to 26-letni zawodnik wagi piórkowej. Posiada na swoim koncie 14 zwycięstw, 12 z nich to sukcesy zapisane na jego koncie po nokautach na przeciwnikach. Irlandczyk zasłynął w Europie i na całym świecie gdy w ciągu sześćdziesięciu siedmiu sekund znokautował Marcusa Brimage'a.

Diego Brandao, przeciwnik McGregora, ma skończone 27 lat i osiągnął już 18 zwycięstw. Dziewięć razy znokautował swoich przeciwników. Brazylijczyk walczy w klubie Jackson-Wink MMA.

Ostatnio podczas ważenia zawodników, między rywalami doszło do pewnego „spięcia”, które o mały włos a zakończyłoby się bójką. Z powodu owego zajścia, powinniśmy spodziewać bardzo zaciętego i ciekawego pojedynku. Z pewnością można oznajmić, że będzie to najbardziej emocjonujący pojedynek tego wieczoru.

FIGHTCARD UFC FIGHT NIGHT: 46 DUBLIN

Michał Kubacki