09.06.2015

#Wielki mecz Polska-Łotwa – finałowe odliczanie

To już ostania prosta przed zbliżającą się galą DSF Kickboxing Challenge. W piątek 12 czerwca w Hali Mistrzów skrzyżują swoje rękawice najlepsi kickboxerzy z Polski i Łotwy.

Wieczór wypełni 11 walk, wśród których na specjalne wyróżnienie zasługuje starcie w formule full contact w wadze 81 kg pomiędzy fighterem DSF Team – Łukaszem Wichowskim i zawodnikiem SKKB Politechnika Lublin, Piotrem Smoczyńskim. Chcemy przypomnieć, że Łukasz jest zdobywcą pasa Champion DSF Challenge. Największą atrakcją piątkowych zmagań będzie jednak mecz międzynarodowy Polska-Łotwa, w którym zobaczymy wystąpi dwójka czołowych zawodników DSF Team. Mistrzyni Świata, reprezentantka Polski Dorota Godzina stoczy bój z „podtekstem” z Łotyszką, Jeleną Ozinską. Obie panie miały już okazje spotkać się w ringu. Lepsza wtedy okazała się reprezentantka Polski, która w efektowny sposób znokautowała Jelenę.

""

Wydaje się więc, że ich piątkowy pojedynek zapowiada się bardzo emocjonująco. Drugą niezwykle atrakcyjnie zapowiadającą się walką, będzie pojedynek zawodnika DSF Team, wicemistrza Europy w Muay-Thai, mistrza Polski w K-1 Low Kick, Radosława Paczuskiego z Artursem Ozolinsem, który ma na koncie tytuł mistrza Europy. Tak więc piątkowy wieczór we Włocławku zapowiada się bardzo emocjonująco i miejmy nadzieję, że zapadnie na długo w pamięci fanów sportów walki.

Bilety do kupienia na: eventim, 4bilety, Biletyna, albert, kupbilecik oraz w sprzedaży bezpośredniej w jedynym punkcie we Włocławku: Centrum Rozrywki LUCKY STAR, CH Wzorcownia, bud.D, II p.