07.03.2017

#Wygraj bilety na FEN 16 Warsaw Reloaded!

Już 11 marca w warszawskiej hali Torwar zrobi się niezwykle gorąco, a to za sprawą gali FEN 16 Warsaw Reloaded. Mamy dla Was sześć biletów na to wydarzenie! Zapraszamy do zabawy!

Widzowie zobaczą dwanaście wyjątkowych walk, podczas których z pewnością nie zabraknie emocji.

Powrót do Warszawy

Po niespełna roku federacja Fight Exclusive Night ponownie zawita do Warszawy. Wyjątkowym wydarzeniem gali FEN 11 było pożegnanie Igora Kołacina, który potrzebował tylko 180 sekund, aby rozprawić się z Krzysztofem Pietraszkiem. Z kolei w walce o pas wagi lekkiej Roman Szymański pokonał Mariana Ziółkowskiego.

11 marca Torwar wypełni się miłośnikami MMA i K-1. Ponownie w ringu zaprezentują się Arkadiusz Wrzosek, Marcin Szreder i Bartłomiej Kopera. Podczas poprzedniego występu w Warszawie 24-latek występujący w K-1 poniósł porażkę, jednak na FEN 13 wygrał z Kryspinem Kalskim. Teraz Wrzosek zmierzy się z Arturem Bizewskim, który ostatnio pokonał Marcina Szredera. Z kolei rywalizujący w MMA Kopera (68kg) jest na fali. Wygrał sześć kolejnych walk, a w Warszawie po raz trzeci wejdzie do klatkoringu FEN. Jego rywalem będzie mistrz francuskiej federacji FMC Daguir Imavov. Z kolei 40-letni Szreder stoczy szóstą walkę w K-1. Zawodnik warszawskiej Palestry zmierzy się z Iharem Kamkou.

Ciekawie zapowiada się starcie w MMA w limicie 77kg pomiędzy Ireneuszem Szydłowskim i Pawłem Pawlakiem. 43-latek mocnym akcentem wszedł do rywalizacji w FEN. Podczas sierpniowej gali w Gdyni efektownie uporał się z Bartoszem Chryką, którego pokonał w drugiej rundzie. Udanego debiutu nie ma za sobą Pawlak. Na FEN 12 przegrał z Igorem Fernandesem. Atutem Pawlaka jest doświadczenie zdobyte podczas występów w UFC.

Mocnym akcentem będzie debiut Radosława Paczuskiego, który dotychczas występował na galach DSF. 24-latek jest jedną z największych gwiazd polskiego kickboxingu. W ubiegłym roku zdobył pas mistrza świata K-1 Global. Paczuski stanie przed trudnym wyzwaniem, ponieważ Brice Kombou to niezwykle mocny zawodnik. Reprezentant Niemiec wygrał 17 z 19 zawodowych walk, z których aż 12 przed czasem. W walce wieczoru Kamil Łebkowski zmierzy się z Gabrielem Silvą.

Gala FEN 16 w sobotę, ale wcześniej odbędzie media trening i ceremonia ważenia. Odpowiednio 9 marca o 16.00 i dzień później o 17.00. Transmisję z obu wydarzeń będzie można śledzić na antenie FighTime!

Bilety czekają

Zapowiada się niezwykle smakowity kąsek dla miłośników sztuk walki. Chcesz z bliska śledzić zmagania fighterów? Nic prostszego! Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i liczyć na uśmiech losu. Do rozdania mamy sześć wejściówek na galę FEN 16  Warsaw Reloaded. Wystarczy, że 8 marca o godz. 13.00 wyślesz maila na adres k.malkinski@marklaw.pl. W tytule wiadomości należy wpisać FEN 16, a w treści podać imię, nazwisko i numer telefonu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

KM