07.01.2019

#ZAPROSZENIE – "Lekcja WF-u z Mistrzami Kickboxingu" w Grudziądzu | DSF 19

Jutro (wtorek 8 stycznia 2019) o godzinie 11:45 w Hali Sportowej przy ul. Nauczycielskiej 19 w Grudziądzu odbędzie się organizowana przez federację DSF Kickboxing Challenge pokazowa „Lekcja WF-u z Mistrzami Kickboxingu”. Dzieci i młodzież otrzymają od organizatorów gali DSF 19 niepowtarzalną możliwość spotkania i wspólnego trenowania z największymi gwiazdami polskiego kickboxingu.

W Grudziądzu gościć będą gwiazdy federacji DSF Kickboxing Challenge: dwukrotny mistrz świata Marcin Różal Różalski, mistrz DSF w wadze średniej (do 86 kg) Maksymilian Bratkowicz, mistrzyni świata Róża Gumienna, mistrz DSF w wadze lekkiej (do 71 kg) Jarosław Daschke oraz mistrz DSF wagi piórkowej (do 65 kg) Jan Lodzik, którzy zaprezentują swoje wspaniałe umiejętności i porozmawiają z fanami. Pojawią się także zawodnicy miejscowego klubu żużlowego MRGARDEN GKM Grudziądz.

Już 24 stycznia "Mad Max" Bratkowicz i "Jan "Iron" Lodzik będą bronić mistrzowskich pasów federacji DSF w dwóch najważniejszych walkach gali DSF Kickboxing Challenge 19 w Grudziądzu. Bilety na to wydarzenie są dostępne w serwisach KupBilety24.eu oraz KupBilecik.pl. Więcej szczegółów znajdziecie naFacebooku >>>

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w jutrzejszej "Lekcji WF-u z Mistrzami Kickboxingu". Wstęp wolny.