14.12.2016

#Zestawienie walk na gali LFN „Fortuna Dies Natalis”!

 

I już prawie wszystko jasne. Podczas gali LFN „Fortuna Dies Natalis” swoje ringowe boje stoczy 18 zawodniczek z Polski, Niemiec, Czech, Finlandii, Francji, Litwy a nawet z dalekiej Brazylii. To zacne międzynarodowe towarzystwo skonfrontuje swoje umiejętności, talent oraz hart ducha w pięciu pojedynkach w formule MMA oraz w czterech w formule K-1. W pięknej zimowej scenerii, u stóp Śnieżki, na jubileuszowej gali organizacji Ladies Fight Night nie zabraknie wielu gwiazd LFN jak  Monika Bohn, Patrycja Krawczyk, Katarzyna Posiadała i Weronika Zygmunt. W walce wieczoru dojdzie do pojedynku pomiędzy Agnieszką Niedźwiedź a Samarą Santos Cunha.

Agnieszka Niedźwiedź to najlepsza polska zawodniczka MMA w wadze muszej oraz czołowa fighterka organizacji Invicta FC. Jej przeciwniczka, Brazylijka Samara Santos Cuhna ma świetny bilans 10-1-1, a ponadto jest „na fali” gdyż w czterech ostatnich pojedynkach odprawiała swoje rywalki w pierwszych rundach. Możemy spodziewać się twardej i wyrównanej potyczki na bardzo wysokim poziomie.

Gale Ladies Fight Night to nie tylko ringowe walki, publiczność dodatkowo rozgrzeją występy artystyczne. A muzycznymi gwiazdami wieczoru będą Sobota oraz Rena.

Galę poprowadzą niezawodni Łukasz „Juras” Jurkowski oraz Krzysztof „Jankes” Jankowski.

Na widowni nie zabraknie znanych i lubianych gości ze świata sportu, filmu i nie tylko jak np. Patryk Vega, Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Mikołaj Krawczyk, Bracia Collins, Ewa Lubert, Katarzyna Lubońska, Karolina Kowalkiewicz, Paweł Pawlak, Marcin Wrzosek, Kamil Szymuszowski, Bartek Kurczewski, Łukasz Zaborowski.

A transmisja live gali do obejrzenia już 17 grudnia od godz. 19.00 na naszej stronie internetowej oraz na facebooku organizacji. Kometować będą Piotr Strus oraz Artur „Kornik” Sowiński.

 

A w kolejnych starciach wieczoru zmierzą się:

kat. 57 kg – formuła MMA

Katarzyna Biegajło (0-0-0) [PL] vs Natalia Baczyńska(0-0-0) [PL]

kat. 56 kg – formuła K-1

Małgorzata Dymus (3-3-0) [PL] vs Daniela Graf (23-5-1) [GER] 

kat. 60 kg – formuła MMA

Katarzyna Sadura (2-1-0) [PL] vs Clemence Schreiber (3-6-0) [FR]

kat. 56 kg – formuła K-1

Patrycja Krawczyk [PL] (6-0-0) vs Erika Rinne (0-0-0) [FIN]

kat. 52 kg – formuła MMA

Weronika Zygmunt [PL] (3-2-0) vs Magdalena Sormova (3-0-0) [CZ]

kat. 52 kg – formuła K-1

Monika Bohn [PL] (2-2-0) vs Magdalena Kasprzyk (1-2-0) [PL]

kat. 66 kg – formuła MMA

Martyna Czech [PL] (3-1-0) vs Laura Ciulkeviciute (2-0-0 rekord semi-pro) [LIT]

kat. 61 kg – formuła K-1

Katarzyna Posiadała [PL] (3-1-0) vs Lucia Mudrochova (18-2-0) [CZ]

A w walce wieczoru:

kat. 58 kg – formuła MMA

Agnieszka Niedźwidź [PL] (8-0-0) vs Samara Santos Cunha (10-1-1) [BR]